Chovná stanice


Stanice se skládá z budovy, kde bydlí zdravotníci a jejich rodiny, některé stráže a dočasné útočiště zde najdou i ti, kteří čekají na vylíhnutí svého vlastního královského vulpixe. Druhou část potom tvoří "výběhy", kde probíhá ona magie. Ninetailsové mají možnost se volně pohybovat ve vyhrazených rozlehlých oblastech a seznámit se se svými potenciálními druhy. Když se utvoří pár, který si sedne, je jim povoleno odejít do volné přírody a žít tam, dokud nemají vejce. Ninetailsové berou své postavení a rod velmi vážně, takže se nikdy nestalo, že by kterýkoli z nich utekl.
No a tak se tady berou vejce. Po vylíhnutí tráví malý vulpix několik dní pouze ve společnosti svých rodičů a jiných mladých, poté je přiřazen strážnému či zájemci (k tomu se ještě dostaneme), nebo zůstane ve stanice jako chovný jedinec. Tak či tak podstupuje trénink, musí být totiž disciplinovaný, vychovaný a schopný porazit jakéhokoli oponenta. Také tráví většinu času ve společnosti svého nového majitele, aby se mezi nimi vytvořilo to správné pouto. Ninetailsové, kteří opustí tuto stanici, by bez váhání bránili své trenéry do posledního dechu a na slovo je poslouchají.
Měli byste o takového ninetails zájem? Pak si prosím přečtěte následující text...
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Výhody vlastnění Royal Ninetails
Tak samozřejmě ukazuje to určitou úroveň, všichni hned vidí, že žijete jinde než oni, protože majitelé těchto vznešených tvorů by se dali spočítat na prstech jedné ruky (nepočítáme-li stráže). Nicméně právě proto, že to okouzlí lidi okolo, vám
obchodníci dávají malou slevu (v případě shiny/alola 50%) na nákupy a existuje šance, že dostanete nějaký malý dárek navíc.

Rozdíl mezi obyčejným a Royal
Royal Ninetails jsou silnější a obratnější. Jsou vyšší a dokonale ovládají své tělo, takže zvládnou manévry, na které se obyčejný pokémon nezmůže (zase si je ale nepředstavujte jako profesionální cirkusáky). Mají kvalitnější srst a celkově jsou zdravější, ale také potřebují kvalitnější péči a krmivo. Navíc ke svému Royálkovi dostanete plášť s erbem království na rameni, který poté může hrdě nosit.

Jak ho získat?
Poslední a nejdůležitější informace...
1.
Bude vás to stát 25 000K (v případě shiny nebo alola 50 000 K) a získáte Royal Vulpixe (včetně náležitého tréninku, kterým s ním budete procházet), výše zmíněnou "uniformu", 5 dávek speciálního krmení a jeho rodokmen
2.
Nesmíte mít jiného vulpixe/ninetailse, protože tato hrdá stvoření by s nimi automaticky odmítla spolupracovat, stejně tak s vámi. Stejně tak si poté nesmíte jiného chytit nebo si pořídit dalšího Royal.
3.
Musíte ho přesvědčit, aby se k vám přidal. Jsou to velmi vybíravá a hrdá stvoření, chtějí mít jistotu, že jejich trenér je aspoň stejně tak dobrý, jako oni. Musíte mu ukázat, že máte ryzí charakter, nejste žádný hlupák, kterému jde jen o zisk a vychloubání se. Nesmíte se ale ani moc vychloubat, prostě ukázat, jací upřímně jste a pozor, jsou to velmi vnímavá stvoření a poznají, pokud lžete! Můžete si na pomoc přivolat nějakého svého pokémona, jeslti myslíte, že vám pomůže.

Toť vše, jen ještě upozorňuji, že jména vybírají ve stanici, pohlaví si ale můžete vybrat sami.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Momentálně se dá adoptovat... 

Avilius - samec

                                        Avilius - samec                 Astraia - samička                Airanell - samička                Amatus - samec

Chovná stanice

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek